Prvenstvo Hrvatske u plivanju u malim bazenima - drugi dan

DRUGI DAN OPĆEG PRVENSTVA HRVATSKE U PLIVANJU U MALIM BAZENIMA

Kostešić četvrti na 100 leđno
Dario Lacković, Arena

ZAGREB -
Drugog dana Općeg prvenstva Hrvatske u plivanju koje se održava u Zagrebu nadomak medalje bio je »arenaš« Michael Kostešić u utrci na 100 m leđno. Kostešić je u finale ušao s trećim vremenom kvalifikacija, iza Gordana Kožulja i Duje Draganje, ali je finale završio s nešto više od sekunde iza trećeplasiranog Matea Mužeka (ZPK). U istom finalu plivao je i »arenaš« Dario Lacković koji je završio kao sedmi.
U A finalu jučer su još plivali Porečani Petra Tripar i Domagoj Vranjković i oboje završili kao sedmi na 200 m prsno. Usto, Petra Tripar je bila i osma na 400 m mješovito, ali u toj disciplini nije bilo kvalifikacija, jer je bilo prijavljeno samo osam plivačica.
»Arenina« muška štafeta 4x100 m slobodno (Michael Kostešić, Mihovil Turčinović, Massimo Božić, Dario Lacković), treća u kvalifikacijama, finale je okončala na šestom mjestu.
Danas, posljednjeg dana trodnevnog prvenstva kvalifikacije počinju u 9 sati, a finala su na rasporedu od 17 sati.

5:43.69

Spread phpDesigner - The best PHP IDE and PHP Editor!

[Plivački klub 'DELFIN'] [Vijesti] [Vijesti 2] [Arhiva] [Plivaci] [Treninzi] [Natjecanja] [Škola plivanja] [Foto galerija] [Video galerija] [O nama] [Kontakt]