e-mail
Bojana Bolković
Envelope_50_50

Vijesti

Mapa stranica

Prvenstvo Istre za početnike

20.03.2009

PRVENSTVO ISTRE ZA POČETNIKE U PLIVANJU

Bruno Blašković najuspješniji
Bruno Blašković, Pula

VALBANDON -
Sa šest prvih mjesta u kategoriji starijih početnika Bruno Blašković (Pula) najuspješniji je sudionik prvenstva Istre u plivanju za mlađe i starije početnike i početnice. Među starijim djevojčicama najuspješnija je bila Gloria Košeto iz »Poreča« s četiri prva mjesta. U konkurenciji najmlađih natjecatelja, početnika B, po tri prva mjesta osvojili su Anđela Hrvatin i Mario Ban, oboje iz rovinjskog »Delfina«.

Rezultati, djevojčice "A" ('99. i 2000. godište)

50 m slobodno: 

1. Gloria Košeto (Poreč)
2. Rafaela Fa (Delfin)
3. Paola Rosanda (Arena)
 

38.27
39.35
40.51
 

 

400 m slobodno: 

1. Gloria Košeto (Poreč)
2. Katja Antolović (Pula)
3. Andrea Šuran (Pula)
 

7:15.21
7:35.41
8:26.43
 

 

50 m prsno: 

1. Paola Rosanda (Arena)
2. Katja Antolović (Pula)
3. Vanna Janković (Arena)
 

49.32
50.40
58.04
 

 

50 m leđno: 

1. Gloria Košeto (Poreč)
2. Paola Rosanda (Arena)
3. Katja Antolović (Pula)
 

48.41
49.40
50.74
 

 

50 m delfin: 

1. Gloria Košeto (Poreč)
2. Andrea Šuran (Pula)
3. Katja Antolović (Pula)
 

47.51
54.09
57.41
 

 

100 m mješovito: 

1. Paola Rosanda (Arena)
2. Gloria Košeto (Poreč)
3. Katja Antolović (Pula)
 

1:42.90
1:45.81
1:50.13
 

 

 

 

 

štafeta 4x50 m slobodno: 

1. Pula (Antolović, Brkić, Fabijanić, Šuran)
2. Poreč (Košeto, Oroz, Ivančić, Paljić)
 

3:48.14
4:11.45
 

djevojčice "B" (2001. i 2002. godište)

50 m slobodno: 

1. Anđela Hrvatin (Delfin)
2. Leona Išić (Pula)
3. Paula Paljić (Poreč)
 

42.95

58.11
 

 

25 m prsno: 

1. Anđela Hrvatin (D)
2. Leona Išić (Pula)
3. Luna Pajković (Balena)
 

28.82
30.35
34.08
 

 

25 m leđno: 

1. Andrea Ivančić (Poreč)
2. Anđela Hrvatin (Arena)
3. Chiara Ferrara (Delfin)
 

27.03
27.71
29.10
 

 

25 m delfin: 

1. Anđela Hrvatin (D)
 

27.24
 

dječaci "A" ('98. i '99. godište)

50 m slobodno: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Matej Grbac (Poreč)
3. Simon B. Milanković (Arena)
 

31.40
33.14
33.79
 

 

400 m slobodno: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Matej Grbac (Poreč)
3. Simon B. Milanković (Arena)
 

5:43.35
6:07.47
6:10.37
 

 

50 m prsno: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Deni Percan (Arena)
3. Matej Grbac (Poreč)
 

43.12
43.23
45.65
 

 

50 m leđno: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Simon B. Milanković (Arena)
3. Matej Grbac (Poreč)
 

37.18
41.91
42.20
 

 

50 m delfin: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Simon B. Milanković (Arena)
3. Deni Percan (Arena)
 

37.04
38.28
41.10
 

100 m mješovito: 

1. Bruno Blašković (Pula)
2. Matej Grbac (Poreč)
3. Simon B. Milanković (Arena)
 

1:23.88
1:28.85
1:29.64
 

štafeta 4x50 m slobodno: 

1. Arena 1 (Milanković, Percan, Krizman, Benčić)
2. Delfin (Žufić, Marić, Triska, Ban)
3. Poreč (Grbac, Kljajo, Žužić, Hrelja)
 

2:36.94

2:38.30
2:44.86
 

dječaci "B" (2000. i 2001. godište)

50 m slobodno: 

1. Mario Ban (Delfin)
2. David Doblanović (Arena)
3. Antonio Kapelari (Pula)
 

34.73
39.46
43.40
 

 

25 m prsno: 

1. Mario Ban (Delfin)
2. Sandro Ristić (Balena)
3. David Doblanović (Arena)
 

22.29
23.57
24.38
 

 

25 m leđno: 

1. Mario Ban (Delfin)
2. David Doblanović (Arena)
3. Sandro Ristić (Balena)
 

19.98
20.47
23.36
 

 

25 m delfin: 

1. David Doblanović (Arena)
2. Mario Ban (Delfin)
3. Antonio Kapelari (Pula)
 

21.61
23.17
24.68

Spread phpDesigner - The best PHP IDE and PHP Editor! 

[Plivački klub 'DELFIN'] [Vijesti] [Vijesti 2] [Arhiva] [Plivaci] [Treninzi] [Natjecanja] [Škola plivanja] [Foto galerija] [Video galerija] [O nama] [Kontakt]

© S.E.M. d.o.o. 2009-2013